Akademia Sztukmistrzów

Jeśli chcesz nauczyć się czegoś nowego, poznać pozytywnie zakręconych ludzi i naładować swoje akumulatory pozytywną energią, to mamy coś idealnego dla Ciebie: Akademię Sztukmistrzów.

Akademia Sztukmistrzów to warsztaty i otwarte treningi kuglarskie przeznaczone dla młodzieży oraz osób dorosłych, prowadzone przez lubelskich Sztukmistrzów, którzy z wielką radością dzielą się swoimi pasjami. Nasze zajęcia odbywają się w trakcie roku akademickiego, trzy razy w tygodniu (środa, czwartek i niedziela w godz. 18.00-20.45). Można do nas dołączyć w każdej chwili.

Kursy

To cotygodniowe, godzinne warsztaty, skierowane przede wszystkim do osób początkujących. Odbywają się od października do czerwca.
Otwarte treningi:

To przede wszystkim czas indywidualnego treningu. Oddajemy Wam do dyspozycji sprzęt treningowy i zachęcamy do dzielenia się swoimi umiejętnościami z innymi uczestnikami. Podczas otwartych treningów można również spróbować swoich sił w dziedzinach, w których nie prowadzone są kursy np. żonglerka kontaktowa, passing czy manipulacja kijem.

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej Domu Żołnierza (ul. Żwirki i Wigury 6, Lublin)

***

 Zdjęcia z jednego z Dni Otwartych Akademii:

Więcej zdjęć w galerii.

Kursy i treningi otwarte odbywają się w Domu Żołnierza, ul. Żwirki i Wigury 6, Lublin

Szczegółowe informacje na temat Akademii, kursów oraz zapisów:
kontakt@sztukmistrze.pl
Daniel Chlibiuk +48 696 259 681

***

Letnia Akademia Sztukmistrzów

W te wakacje zapraszamy Was na Letnią Akademię Sztukmistrzów!

Przyjdźcie do Ogrodu Saskiego przy Muszli Koncertowej na wspólne treningi zarówno dla tych małych jak i dużych, początkujących i tych już bardziej zaawansowanych!
Każdy znajdzie coś dla siebie :)
Będzie można trenować żonglerkę, chodzenie po taśmie, rozkręcanie talerzyków, kręcenie poi i jeszcze kilka innych ciekawych rekwizytów.

Warsztaty będą odbywały się w prawie wszystkie wtorki lipca, sierpnia i września od godz. 17.00.

Wstęp na zajęcia jest darmowy.