Dla dzieci i młodzieży

 Aerial kids – Taniec w powietrzu

Od stycznia rozpoczynamy kolejną edycję kursu tańca w powietrzu dla dzieci i młodzieży! Uczestnicy będą odkrywać aerialowe rekwizyty, takie jak hamak i chusta. Zajęcia składają się z rozgrzewki, ćwiczeń wspomagających elastyczność i wytrzymałość fizyczną oraz technik związanych z poszczególnymi rekwizytami. To doskonały sposób wsparcia całościowego rozwoju dziecka – jego naturalnej kreatywności, ale też poprawy kondycji fizycznej. Nie da się też nie wspomnieć o niezwykłej frajdzie, jaką dają bardzo widowiskowe powietrzne ewolucje!

Zapisy na ten moment zostały zakończone, nowe grupy ruszą po wakacjach :)

 

REGULAMIN KURSU AKROBATYKI POWIETRZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zgoda opiekuna

Kontakt: Magdalena Kisiała tel. +48 508 766 754  aerial@sztukmistrze.pl

Dziecięca Akademia Sztukmistrzów

Cyrk to wyjątkowa oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy dbają o wszechstronny rozwój! Zajęcia z żonglerki, manipulacji przedmiotami czy ekwilibrystyki mają doskonały wpływ m.in. na wzrost zdolności koncentracji, samodyscypliny, poprawę koordynacji sensoryczno-motorycznej. Systematyczne zajęcia cyrkowe wspierają kreatywność, podnoszą samoocenę i redukują lęk przed wystąpieniami publicznymi, co ma bezpośredni wpływ na odnoszenie sukcesów podczas egzaminów. Te niezwykłe umiejętności uczestnicy nabywają w przyjaznej atmosferze zabawy, pod okiem doświadczonej, wykwalifikowanej kadry.

 

Dzielnicowe laboratorium kultury

Dzielnicowe Laboratorium Kultury to cykl zajęć animacyjno-artystycznych skierowanych do dzieci i młodzieży. Aktualnie realizowana jest już piąta edycja programu – w czterech dzielnicach Lublina (Sławin, Felin, Czuby Północ i Czuby Południe) prowadzimy półtoragodzinne, cotygodniowe warsztaty w grupach 10-12 osobowych. Od lutego do grudnia odbędzie się 20 takich spotkań, a ich finałem będą prezentacje nabytych umiejętności dla lokalnych społeczności.

Kontakt: Magdalena Kisiała +48 508 766 754

 

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Miasta Lublin i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

   

24830acbacaaab

 

 

 

 

 


Wyjazdy wakacyjne:


Lato Kulturalne 14-21.07.2018

To polsko-niemieckie spotkanie młodzieży, podczas którego uczestnicy biorą udział w różnorodnych warsztatach – m.in. cyrkowych, filmowych, mangi,  sitodruku. Organizowana jest również wycieczka do Berlina.

By wziąć udział w Lecie Kulturalnym, nie trzeba umieć mówić po niemiecku. Tłumacze i animatorzy wymiany zatroszczą się o właściwą komunikację, a młodzież w naturalny sposób nauczy się podstawowych zwrotów w języku obcym.

Liczba miejsc ograniczona. W cenie przejazd grupą zorganizowaną, ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie oraz udział w zajęciach. Koszt:  650 zł.

Konieczne jest posiadanie przez dziecko paszportu lub dowodu tożsamości, o co należy zadbać odpowiednio wcześniej.

Więcej informacji na temat zapisów wkrótce.

 kontakt: Joanna Reczek-Szwed +48 515 141 798

  Projekt realizowany jest przy wsparciu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

logo_dpjw

 


Wakacje ze Sztukmistrzami!

Wakacje z Sztukmistrzami to okazja do poznania rekwizytów żonglerskich, kuli ekwilibrystycznej, diabolo i talerzyka oraz nauczenia się podstaw akrobatyki powietrznej i partnerskiej.

Warsztaty dla dzieci w wieku 8-12 lat, które swoją przygodę z żonglowaniem dopiero chcą zacząć lub już wiedzą czym jest magia cyrku.

6 spotkań warsztatowych odbyło się podczas dwóch pierwszych tygodni wakacji (25 czerwca–6 lipca).