Dla dzieci i młodzieży

Nowość!  Aerial kids – Taniec w powietrzu

Od września rozpoczynamy kolejną edycję kursu tańca w powietrzu dla dzieci i młodzieży! Uczestnicy będą odkrywać aerialowe rekwizyty, takie jak hamak i chusta. Zajęcia składają się z rozgrzewki, ćwiczeń wspomagających elastyczność i wytrzymałość fizyczną oraz technik związanych z poszczególnymi rekwizytami. To doskonały sposób wsparcia całościowego rozwoju dziecka – jego naturalnej kreatywności, ale też poprawy kondycji fizycznej. Nie da się też nie wspomnieć o niezwykłej frajdzie, jaką dają bardzo widowiskowe powietrzne ewolucje!

REGULAMIN KURSU AKROBATYKI POWIETRZNEJ DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zgoda opiekuna

Terminy zajęć dla początkujących:

Grupa młodsza (7-9) – wtorek, 16.15-17.30, koszt kursu (10 spotkań): 180 zł

Grupa starsza (10-15) – środa, 17.00-18.30, koszt kursu (10 spotkań): 200 zł

ZAPISY ZAKOŃCZONE

Kontakt: Magdalena Kisiała tel. +48 508 766 754  aerial@sztukmistrze.pl

Dzięcięca Akademia Sztukmistrzów

Cyrk to wyjątkowa oferta dla dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy dbają o wszechstronny rozwój! Zajęcia z żonglerki, manipulacji przedmiotami czy ekwilibrystyki mają doskonały wpływ m.in. na wzrost zdolności koncentracji, samodyscypliny, poprawę koordynacji sensoryczno-motorycznej. Systematyczne zajęcia cyrkowe wspierają kreatywność, podnoszą samoocenę i redukują lęk przed wystąpieniami publicznymi, co ma bezpośredni wpływ na odnoszenie sukcesów podczas egzaminów. Te niezwykłe umiejętności uczestnicy nabywają w przyjaznej atmosferze zabawy, pod okiem doświadczonej, wykwalifikowanej kadry.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat do udziału w systematycznych warsztatach cyrkowych!

W programie m.in. żonglerka, akrobatyka powietrzna, diabolo, hula-hop, akrobatyka partnerska oraz wiele innych, ciekawych aktywności, rozwijających ciało i umysł!

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w Domu Żołnierza, na ul. Żwirki i Wigury 6. Prowadzą je doświadczeni trenerzy Fundacji Sztukmistrze.

Zapraszamy na zajęcia otwarte 27 września o godz. 16.15 w Domu Żołnierza.

21745035_1720097588025184_1106541705_o

Dzielnicowe laboratorium kultury

Dzielnicowe Laboratorium Kultury to cykl zajęć animacyjno-artystycznych skierowanych do dzieci i młodzieży. Aktualnie realizowana jest już czwarta edycja programu – w czterech dzielnicach Lublina (Hajdów-Zadębie, Felin, Czuby Północ i Czuby Południe) prowadzimy półtoragodzinne, cotygodniowe warsztaty w grupach 10-12 osobowych. Od lutego do grudnia odbędą się 24 takie spotkania, a ich finałem będą prezentacje nabytych umiejętności dla lokalnych społeczności.

kontakt: Magdalena Kisiała +48 508 766 754

 

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Miasta Lublin. 

   24830acbacaaab

 

 


Wyjazdy wakacyjne:

flyer Lato Kulturalne

 

Lato Kulturalne (20-27.08.2017, Werneuchen)

To polsko-niemieckie spotkanie młodzieży, podczas którego uczestnicy biorą udział w różnorodnych warsztatach – m.in. cyrkowych, filmowych, mangi,  sitodruku. Organizowana jest również wycieczka do Berlina.

By wziąć udział w Lecie Kulturalnym, nie trzeba umieć mówić po niemiecku. Tłumacze i animatorzy wymiany zatroszczą się o właściwą komunikację, a młodzież w naturalny sposób nauczy się podstawowych zwrotów w języku obcym.

Liczba miejsc ograniczona. W cenie przejazd grupą zorganizowaną, ubezpieczenie, zakwaterowanie i wyżywienie oraz udział w zajęciach. Koszt:  650 zł.

Konieczne jest posiadanie przez dziecko paszportu lub dowodu tożsamości, o co należy zadbać odpowiednio wcześniej.

Wyjazd z Lublina planowany jest na 19.08. wieczorem.

 kontakt: Joanna Reczek-Szwed +48 515 141 798

  Projekt realizowany jest przy wsparciu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

logo_dpjw