nasze wartości

Kim jesteśmy? Jesteśmy pasjonatami, którzy pokochali i rozwijają Nowy Cyrk. O tym, jak działamy, decydują wyznawane przez nas wartości:

Otwartość  – W naszych działaniach jesteśmy otwarci na każdego, bez względu na jego pochodzenie, wiek czy płeć. Nie zgadzamy się na  zachowania rasistowskie, nawoływanie do nienawiści i brak poszanowania godności innych.

Jakość – W podejmowanych przez nas działaniach dbamy o zachowanie najwyższych standardów. Wyznaczamy sobie ambitne cele, stale uczymy i rozwijamy się. Dobrze wykonujemy swoją pracę.

Bezpieczeństwo – Szanujemy życie i zdrowie swoje i innych, dlatego podejmujemy wszelkie możliwe środki ostrożności przy pokazach, warsztatach i treningu własnym.

Rozwój – Dbając o rozwój indywidualny zgromadzonych wokół Fundacji osób jak i całej organizacji, stale się uczymy, doskonalimy swoje umiejętności, szukamy nowych możliwości, miejsc i osób do współpracy.

Współdziałanie – Pracujemy zespołowo, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Szanujemy różne poglądy i jesteśmy otwarci na nowe spojrzenie.