Żonglerska Lubelska Konwencja „ŻeLKa”

Żonglerska Lubelska Konwencja „ŻeLKa” to coroczne spotkanie sympatyków sztuki Nowego Cyrku. ŻeLKa przyciąga żonglerów, ekwilibrystów, entuzjastów fireshow, slackliningu, hula-hoopingu oraz wiele innych osób z kraju oraz zagranicy, które wspólnie trenują, wymieniają się doświadczeniami, bawią się i występują.

Na uczestników ŻeLKi, oprócz mnóstwa rozmaitych warsztatów, czekają takie wydarzenia jak: Special Show, Open Stage, Fight Night oraz igrzyska żonglerskie. ŻeLKa jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Do wspólnej zabawy i treningu zapraszamy zarówno doświadczonych kuglarzy poszukujących nowych wrażeń i inspiracji, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Nowym Cyrkiem.

ŻeLKa organizowana jest przez pasjonatów dbających zarówno o międzynarodowy standard, jak i przyjazną atmosferę.

Z ogromną radością zapraszamy na Żonglerską Lubelską Konwencję ŻeLKa 2020!
Będzie trochę inaczej niż na dotychczasowych konwencjach – bo w końcu w tym roku temat przewodni narzucił się sam… ale nie zabraknie wyjątkowych pokazów, czasu na wspólne żonglowanie i warsztaty, a nawet na społecznie zdystansowany turniej combat! Przybywajcie!

W związku z wyjątkowym czasem, na tegorocznej Żelce nie możemy zapewnić noclegów. Ale jeśli przybywacie do nas spoza Lublina, proponujemy nocleg w zaprzyjaźnionych hostelach, gdzie będzie czekała na Was specjalna zniżka. Zgłoście się do nas po specjalne hasło!

Jak wyglądały poprzednie edycje? Sami zobaczcie:

Zapraszamy również do zobaczenia galerii zdjęć: 2015, 2016, 2018

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.